O mne

Dobrý deň milí rodičia!

Vitajte na stránke pediateronline, ktorú som založila pre Vás všetkých, ktorí hľadáte praktické informácie v starostlivosti o dieťatko. 

Pár slov o mne

Volám sa MUDr. Paula Jackaninová a som detská lekárka.

Povolanie lekára som si vysnívala už ako dieťa. Svet detí mi prirástol k srdcu počas posledných rokov štúdia, keď som ako medička pôsobila pre Klub detskej nádeje.

Vyštudovala som Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave (2008-2014) a od skončenia štúdia pôsobím na lôžkovom oddelení detského a novorodeneckého oddelenia v Bardejove. Atestáciu z pediatrie som absolvovala v apríli 2019 a vedomosti si pravidelne dopĺňam akreditovanými kurzami.

V roku 2017 som si za manžela vzala kolegu z chirurgie 🙂 a v auguste 2020 som sa stala prvýkrát mamou dcérky Maríny.

Rada cestujem, športujem, pečiem a háčkujem. Venujem sa charitatívnej činnosti na pomoc sociálne slabším rodinám. A „stretnúť“ ma môžete na triedach mamaclass, kde pôsobím ako lektorka.

Pravidlá

Snáď len jedno – SLUŠNOSŤ. V medicíne na jednu vec existuje viac ako jeden názor. Snažím sa priniesť Vám najnovšie medicínske odporúčania v korelácii s tým, čo poznám z praxe (čo sa reálne praktizuje). Chcem tu byť pre všetkých, online však Vaše dieťatko vyšetriť neviem. Blog slúži predovšetkým na osvetu rodičov z oblasti zdravia detičiek, nie hodnotenie správnosti postupu Vášho lekára či ordinácie liečby online.

Instagram

Nájdete ma na instagrame ako pediateronline, kde Vám pridávam stručné príspevky z môjho blogu.

Zatvoriť